Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojë Pornoje Me Melody: Lojë Seksi E Bazuar Në Shfletues

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojë Porno Melody: Një Përvojë E Re

Përshëndete projektin më të ri të lojrave të të rriturve në lagje! Kemi punuar në Melody Porno Loje që nga korriku 2016 dhe më në fund jemi gati ta vendosim në Internet që të gjithë ta shijojnë! Në emër të të gjithëve këtu në skuadër, do të doja t'ju falenderoja që erdhët dhe shpresoj të shijoni Kohën tuaj këtu në Melody Porno Lojë. Kjo ka qenë një punë e dashurisë për të gjithë ekuipazhin dhe ne me të vërtetë besojmë se kjo mund të jetë loja e fundit e seksit në dispozicion tani., Ka shumë gjëra për të folur dhe ne jemi aq të emocionuar që më në fund ta kemi gati për anije-plus ju mund ta provoni atë krejtësisht pa pagesë! Na beso kur të themi se ky projekt do të të prekë në mënyra që nuk e ke menduar kurrë të mundur: jo vetëm që është motori i simulimit të seksit i mahnitshëm, por linja jonë e historisë është e shkëlqyer për t'u nisur! Si pronarë krenarë të këtij titulli, është e pabesueshme të marrësh komente nga lojtarët dhe shpresojmë që ke një ose dy gjëra për të thënë për Melody Porno Loje pasi ta luash për disa orë. Do të çmenden gjërat këtu për ty!

Adaptive CPU/GPU shfaq

Kur projektuam lojën tonë, ishte e rëndësishme të siguroheshim që të gjithë të kishin aftësinë të hynin dhe ta shijonin. Kjo është arsyeja pse ne kemi punuar në një edicion të modifikuar të motorrit Unity që na lejon të shkallëzojmë numrin e pasurive-si dhe cilësinë e pasurive – ndërsa ju jeni duke luajtur përmes Melody Porno Loje. Për ata nga ju në Pc gjysmë moderne, ju do të merrni përvojë të plotë, ndërsa njerëzit në makina të vjetra, si dhe pajisje të lëvizshme (po, ju mund të luani në telefonin tuaj nëse doni!) do të ketë një version pak të modifikuar për t'u siguruar që ai të shkojë pa probleme., Ne jemi me të vërtetë krenarë për rezultatin e kësaj teknologjie dhe sa për testimin tonë të tanishëm, vetëm rreth 20% e lojtarëve në fakt shohin ndonjë ndryshim në grafikë. Megjithatë, ne duam të sigurohemi që ata janë në gjendje të kalojnë një kohë të mirë duke shijuar Melody Porno Lojë së bashku me të gjithë ata që janë ulur në RIZEN CPU dhe 3000 seri grafik karta! Shëno që ky veçori adaptive mund të fiket plotësisht tek rregullimet – vetëm ki kujdes që norma e frame juaj ka mundësi të vuajë si rezultat nëse nuk keni kredencialet për t'u marrë me MSG!

Një lojë pornoje për re

Çdo gjë që bën këtu në Melody Porno Loje është e regjistruar në re. Do të luani përmes shfletuesit tuaj, do të ruani progresin tuaj dhe do të fitoni arritje të gjitha pa shkarkuar asgjë në kompjuterin tuaj lokal. Ndërsa kjo kërkon gjithmonë një lidhje Interneti, ne mendojmë se është për më të mirën, thjesht sepse njerëzit rrallë duan të ruajnë ndonjë gjë lidhur me zbavitjen e të rriturve – veçanërisht lojëra porno – në Pc-në e tyre dhe pajisjet e lëvizshme. Gjithashtu do të thotë që ke më pak gjasa të humbasësh progresin sepse ke harruar të ruash, nuk mund të kujtosh vendndodhjen e dosjes me rradhë., Tiparet tona të reja janë shumë të avancuara dhe do të mbikqyrin zgjedhjet tuaja që të mos përparoni kurrë pa u ruajtur. Vini re se ju gjithashtu mund të bëni pika të kursimit të personalizuar gjatë përvojës së lojës që ju ndoshta do të dëshironi të përdorni herë pas here – kjo sepse zgjedhjet tuaja me të vërtetë kanë një ndikim të thellë në Atë që ndodh në Melody Porno Lojë!

Lojë e pasur me bazë zgjedhje

Kur merr një vendim në Melody Porno Lojë, ka rëndësi. Çfarë do të themi me këtë? Epo, Npc-të tuaja në dispozicion për të bashkëvepruar me vende opsionale, dhe kështu me radhë janë të gjitha të lidhura me progresin dhe zgjedhjet tuaja. Herë pas here, do të thuash dhe do të bësh gjëra që ose do të heqin tërësisht një karakter nga loja jote ose do të shtojnë të reja. Çdo zgjedhje mund të ndikojë në veprimet e mëdha dhe ne mendojmë se është gjithmonë e zgjuar të mendojmë për të riprodhuar Melody Porno Lojë në mënyrë që të kemi përvojë të plotë., Ti gjithashtu mund të zgjedhësh të bësh pikë kursimi në momente të rëndësishme dhe pastaj të kthehesh për linjën alternative të historisë në një fazë më të vonshme. Jemi të sigurt se sa funde individuale janë të disponueshme tani, por janë të paktën 30! Disa ndryshojnë pak, ndërsa të tjerët janë krejtësisht të çmendur. Varet nga ti të gjesh cilat janë dhe të vendosësh se cila rrugë do të shkosh poshtë. Falë skuadrës tonë të shkrimit yllor, në fakt është një kënaqësi të eksplorosh Të gjitha Npc-të e ndryshme në Melody Porno Loje dhe të flasësh me ta. Ne kemi vetëm mbi 135 karaktere aktive me të cilët mund të angazhoheni dhe pothuajse të gjithë ata janë në gjendje të jenë të fucked., Sa e ëmbël është kjo? Kjo është loja porno e zgjedhjes për djemtë me brirë që duan të dalin dhe të provojnë përvoja të reja!

Personalizimi i _plotë i gërmave

Ti do të kesh aftësinë të krijosh dhe ta personalizosh personazhin tënd me një numër të madh zgjedhjesh se si dukesh dhe si vepron. Melody Porno Loje ka një mjet relativisht unik personaliteti i cili do të ndikojë në opsionet e dialogut në dispozicion, zgjedhjet në prerje dhe kështu me radhë. Për shembull, të kesh një pemë të fokusuar guximtare do të të japë aftësinë të rrezikosh më shumë për mirë apo për keq! Ne gjithashtu kemi një ekip të madh të modimit të komunitetit që ka përfshirë vegla në mënyrë që ju mund të redaktoni Të gjitha Npc-të që kaloni., Dreq, ju mund edhe të përdorni një veçori importi për t'i kthyer ato në pornstarë apo karaktere të tjera të bukura që janë ndarë në forumet zyrtare! Melody Porno Loje gjithashtu ka një server Aktiv Përçarjeje që do të donit të shihnit nëse doni të bisedoni me lojtarë të tjerë me brirë. Ne kemi shkuar atë hap shtesë për të siguruar që ju të ndiheni rehat dhe të lumtur ndërsa këtu-vetëm mos e merrni atë për të dhënë dhe të jeni gati për një veprim të epshur, seksual kur luan Melody Porno Lojë.

Pra, çfarë po pret? Krijo llogarinë tënde falas tani dhe provo lojën tonë të re të pornos. Nuk mund të shkosh keq!

Luaj Falas Tani